Kurumsal Bilgilerimiz

BİZ KİMİZ?

Gıda sektöründe 65 yıllık birikim Eman Agro’ya dönüştü...

Eman Agro

65 yıllık geçmişiyle Türkiye'de gıda sektörünün en eskilerinden olan firma sahiplerimiz tarafından 2017 yılında kurulan EMAN AGRO, Gaziantep Serbest Bölge'de bulunan modern, hijyenik ve kalite standartlarına uygun tesislerde meyve aromalı toz içecek üretimi yapmaktadır.

VALORE DRINK, FRIO CUPS ve ROYA-C markaları ile yaklaşık 15 çeşit aroma geliştiren EMAN AGRO, ihracata yönelik faaliyet göstermektedir. Şu anda 4.000 metrekarelik üretim alanına sahip tesislerde yüksek üretim kapasitesi ile başta Afrika Ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Her geçen gün dünya çapındaki pazarını genişletmeye devam etmektedir.

Herşey insan için felsefesiyle hijyen ve sağlığı her zaman ilk sırada tutan EMAN AGRO, sürdürülebilir Ar-Ge çalışmaları ile ürün kalitesini ve yelpazesini her geçen gün daha da artırmaktadır. Çok yakın zamanda ürün portföyümüzü genişleterek farklı ürünlerimizle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Küçükten büyüğe ailenin tüm fertleri tarafından gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünler geliştirmek EMAN AGRO'nun ön koşuludur.

Eman Agro

MARKALARIMIZ

Kalitesi uluslararsı sektörde kanıtlanmış bir çok markamız ve bu markalara ait ürünlerimiz gurur kaynağımızdır.