Üretim Hakkında

ÜRETİM PROSESİ

Eman Agro faaliyet gösterdiği pazarlardaki müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bu sektörde markalaşmayı başarmıştır.

PROFESYONEL EKİP

Her biri alanında uzman ekibimiz ve 65 yıllık geçmişiyle Türkiye’de gıda sektörünün en tecrübelilerinden olan yönetici ve liderlerimiz ile son teknoloji sistemleri kullanarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Gıda güvenliğini, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini birincil ilkemiz kabul ederek, standartlara uygun yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaç edinmiş firmamızda ürünlerimiz ,AR-GE ve kalite kontrol çalışmaları ile desteklenmektedir.

ÜRÜN GRUPLARI
Eman Agro

Eman Agro

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Üretimin her aşamasında hijyeni ön planda tuttuğumuz ve bunu vazgeçilmez bir ilke olarak kabul ettiğimiz modern üretim tesisimizde meyve aromalı içecek tozu üretimine gerek personele gerekse teknolojiye yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet kalitesi ile devam etmekteyiz.Yeterli altyapı,kapasite ve donanıma sahip olan tesisimizde ileri teknolojinin imkanları kullanılarak yüksek verimli üretim gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan yüksek teknolojinin yanı sıra, hammaddelerimiz kalite ekibimiz tarafından özenle seçilmekte ve izlenilebilirlik sayesinde ürünlerimiz, üretimden müşteriye ulaşıncaya kadar titizlikle takip edilebilmektedir.

ÜRÜN GRUPLARI

PAKETLEME SİSTEMİ

Sterilizasyonun ön planda tutulduğu üretim tesisimizde, ürünlerimiz el değmeden hazırlanmakta ve son teknoloji makineler ile yatay paketleme ve bidon dolum seçenekleri ile müşterilerimize paketlemede de çeşitlilik ve konfor sunmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI
Eman Agro

Sizinle beraber çalışmak için onur verecektir.

MARKALARIMIZ

Kalitesi uluslararsı sektörde kanıtlanmış bir çok markamız ve bu markalara ait ürünlerimiz gurur kaynağımızdır.